Roma – Torino: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasza rada: Roma – Torino: 1

26.02.2024 18:30

AS Roma miała udany tydzień, najpierw pokonując Frosinone 3-0 w lidze, a następnie pokonując Feyenoord w rzutach karnych w Lidze Europy, aby zapewnić sobie kwalifikację do ostatniej ósemki. Nieco gorzej poradziło sobie Torino, które po zwycięstwie 2:0 nad Lecce przegrało z Lazio takim samym rezultatem w czwartkowym meczu play-off.

Tak więc jedyną porażką pod wodzą nowego trenera De Rossiego w pierwszych sześciu meczach pozostaje przegrana u siebie z Interem (2:4), ale żadna włoska strona nie może w tych tygodniach wytrzymać porównania. Z drugiej strony AS bardzo dobrze radzi sobie z gorszymi drużynami u siebie, wygrywając osiem z dziesięciu takich pojedynków (8-2-0).

Z drugiej strony, Turyn osiąga swoje granice, grając z innymi kandydatami do Pucharu Europy, których udało im się pokonać tylko dwa razy (2-1-7). Jeszcze gorzej wygląda bilans w meczach na terenie tych przeciwników, gdzie przegrali pięć razy, zdobywając w sumie jedną bramkę.

Na co postawić:

Goście mieli pecha w meczu z Lazio, kiedy nie udało im się wykorzystać wyraźnej przewagi, ale to sugeruje, że wciąż brakuje im doświadczenia, by walczyć o Europę. Rzymianie natomiast stosują je w wystarczającym stopniu w starciach ze słabszymi drużynami i potwierdzą to w kolejnym meczu u siebie.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker