San José – Nashville: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasz typ: San Jose – Nashville: 2

25.02.2024 04:07

Pobudka! Nashville ma mecz z zeszłego tygodnia, który wyrwie ich z letargu. U siebie przegrali z Dallas 2-9. Nastąpiło to krótko po porażce u siebie 2-4 z New Jersey. Trener Andrew Brunnette ubolewał, że jego zawodnicy byli na wakacjach. Ale nie miał na myśli wakacji, które właśnie mieli (wrócili z tygodnia pauzy związanego z All-Star Game).

Miał na myśli czas wolny, który zawodnicy mieli dostać w tym tygodniu w Las Vegas. Drużyna grała tam, a gracze mogli pojechać dzień wcześniej, aby wziąć udział w koncercie U2 w zupełnie nowej atrakcji znanej jako The Sphere (jest to gigantyczny stadion w kształcie kuli, który nadal ma projekcję świetlną wewnątrz).

Tylko, że po tak żenującym występie u siebie, wszystko zostało odwołane. Zawodnicy nie pojechali. Trener i GM Barry Trotz po prostu wysłali jasną wiadomość do fanów. Zawodnicy muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności. I naprawdę zareagowali tak, jak powinni. Podczas podróży najpierw pokonali St. Louis 5-2 (walczą o miejsce w playoffach), następnie pokonali Vegas 5-3, a na koniec pokonali Los Angeles 4-1 w bardzo trudnym meczu. Teraz zmierzą się ze stosunkowo najsłabszą drużyną w San Jose.

W bramce stanie Jusse Saros, który, jak się domyślam, miał być dostępny na rynku transferowym. Był szczególnie świetny przeciwko LA w ostatnim meczu.

Na co postawić:

San Jose było w rozsypce przez cały sezon, są drugą najgorszą drużyną. Przegrali cztery z ostatnich pięciu meczów, a teraz zmierzą się z drużyną o dużej determinacji. Biletem jest czysta dwójka.

Zaufanie: 7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker