Anglia – Słowacja: mniej niż 2.5 gola w meczu

PLbookmaker
29 czerwca, 2024
10 Widoki

Nasz typ: Anglia – Słowacja: mniej niż 2,5 gola w meczu

30.06.2024 18:00

Holandia? Nie! Sensacyjna wygrana Gruzji nad Portugalią dała Anglii awans do ósmej rundy na Słowacji, a na wyspach zapanował szum ekscytacji. Media piszą o łatwiejszej drodze do finału, nasi wschodni sąsiedzi są traktowani jako nieszkodliwi statyści. Sami piłkarze również traktują Słowaków z pogardą.

Anglicy grają w Niemczech zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Choć nie przegrali w grupie, to pokonali tylko Serbię 1-0, zremisowali 1-1 z Danią i 0-0 ze Słowenią. Gra zespołu była nudna, przeciwko Słowenii Anglicy mieli 72% posiadania piłki, ale nie potrafili pokonać głębokiego bloku defensywnego.

Jest uzasadniona krytyka drużyny i trenera Garetha Southgate’a za słabą grę, środek pola nie działa, Kane jest odcięty na górze. Gwiazdy, które rozrywają obronę przeciwników w najlepszych rozgrywkach klubowych, walczą.

Słowacy będą pod presją, ale poradzą sobie z nią. W meczu otwarcia pokonali Belgię 1:0, nawet dzięki szczęśliwemu zrywowi i dwóm bramkom Lukaku, kładąc solidne podwaliny pod późniejszy awans. Przegrali 1-2 z Ukrainą, ale uzyskali niezbędny remis 1-1 z Rumunią, co było wystarczające dla obu drużyn.

Sokoły pokazały pragmatyzm, ale potrafią też być bardzo groźne. Potrafią skutecznie naciskać, szybko wyprowadzać kontrataki i wykańczać akcje. W trzech meczach oddali 37 strzałów, z czego 13 celnych, podczas gdy z poprzedniego Euro wyjechali z zaledwie dwoma celnymi próbami między słupkami. Trio w środku pola Duda – Lobotka – Kucka jest solidne, a Haraslin i zdobywca dwóch bramek Schranz oscylują na skrzydłach.

Na co postawić:

Anglia wygrała pięć ze swoich sześciu meczów przeciwko sobie, a jedyny pojedynek na Euro 2016 zakończył się wynikiem 0-0. Znów będzie o jedną lub dwie bramki.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker