Las Vegas – Dallas: 1

PLbookmaker
27 kwietnia, 2024
25 Widoki

Nasz typ: Las Vegas – Dallas: 1

28.04.2024 04:37

Las Vegas doskonale wykorzystało zasady salary cap. Kilku kontuzjowanych graczy potrzebowało czasu, aby wyleczyć się w sezonie zasadniczym, a Mark Stone, William Carrier, Chandler Stephenson i Anthony Mantha zostali aktywowani przed pierwszym meczem tegorocznych playoffów. Nagle okazało się, że Rycerze pedałują jak dobrze naoliwiona maszyna, a Dallas, które wygrało Konferencję Zachodnią w sezonie zasadniczym, na próżno szuka recepty na pokonanie przeciwnika.

Pierwsze dwa mecze w Dallas miały należeć do Stars, którzy byli w świetnej formie pod koniec sezonu zasadniczego, ale Vegas wygrało pierwszy mecz 4-3, a drugi 3-1. Stars zaczęli nieco panikować, wierząc, że wykorzystają swoją formę i ograją Vegas, ale rzeczywistość jest nieco inna.

Seria przeniosła się teraz do Las Vegas, gdzie drużyna gospodarzy będzie chciała udowodnić, że może to zrobić przeciwko Dallas. W końcu nie przegrali ani razu z tą drużyną w całym sezonie, a nawet w playoffach mają passę pięciu zwycięstw z rzędu.

Na co postawić:

Vegas będzie nieznacznym faworytem u siebie. Nie przegrali jeszcze z Dallas w tym sezonie i byli jedną z najsilniejszych drużyn na Zachodzie na własnym lodowisku w sezonie zasadniczym. W niedzielny wieczór odniosą zwycięstwo.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker