Zlín – Litomerice: wynik 1. tercji lub meczu/remisu

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza rada: Zlín – Litomerice: wynik 1. kolejki lub meczu/remisu

28.03.2024 17:30

Ubiegłoroczny zwycięzca Zlín przegrał 2:3 z Litoměřicami w półfinale i będzie chciał powstrzymać pierwsze wyzwanie związane z awansem w czwartek.

Barany przegrały wszystkie cztery mecze z Litomierzycami w sezonie zasadniczym i w play-offach, wydaje się, że agresywny hokej młodych Litomierzyc nie odpowiada starszym i większym graczom Zlína. Barany odniosły sukces tylko w drugim meczu w Litomierzycach (8:1), gdzie mniej więcej wszystko wpadało do siatki. W pozostałych meczach była to mizeria ze strony Zlina z tragiczną skutecznością strzelecką na poziomie 3,60%. Doświadczeni gracze tacy jak Holík, Köhler pozostają daleko w tyle za oczekiwaniami, ostatnie dwie bramki zdobył ukraiński młodzik Sadovikov, który wskoczył do serii dopiero w czwartym meczu.

W przeciwieństwie do Rams, Litoměřice grają zrelaksowani, nie mają nic do stracenia, poradzili sobie z burzliwą atmosferą w Zlínie, gdzie na dwa weekendowe mecze przyszło 11 tysięcy widzów. Kibice ze Zlína powoli przestają być wierni drużynie, a w trakcie sezonu część z nich nawet zbojkotowała doping. Zespół będzie pod dużą presją, eliminacja przez drużynę bez ambicji ekstraklasowych byłaby katastrofą.

Na co postawić:

Zlín wygrał tylko jeden z dziewięciu meczów w tym sezonie w regulaminowym czasie gry, więc obstawianie ich zwycięstwa jest ryzykowne. Tak czy inaczej, to długi strzał, gra może być ostrożna na początku, a możliwość remisu po pierwszej tercji lub pod koniec meczu wydaje się dobrą opcją. Spełniło się to trzykrotnie w tej serii.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker