Zbrojovka Brno – Sparta Praga B: każda z drużyn strzela gola/UN

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
24 Widoki

Nasza wskazówka: Zbrojovka Brno – Sparta Praga B: każda drużyna strzeli gola/UN

29.03.2024 18:00

Na Serbskiej wrze. Zapowiadana sprzedaż klubu czeka na realizację, znienawidzony właściciel Bartoněk mierzy się z gniewem kibiców, podczas ostatniego domowego meczu z Taborem (0:0) zamiast dopingować przeciwko niemu, do akcji wkroczyła ochrona i policja. Atmosferę podsycają mizerne wyniki Zbrojovki, która wiosną zdobyła zaledwie dwa punkty, a po ostatniej porażce w Chrudimiu (1:3) do miejsca barażowego brakuje jej już czterech oczek. Trener Polách, który trenuje dopiero od sześciu meczów, jest zagrożony. Przeciwko drużynie B Sparty i tak zasiądzie na ławce, ale kolejna porażka może złamać mu kark.

Leteńskie rezerwy są nieprzewidywalne, wiosnę rozpoczęły od domowego kanonu z Prostějovem (4:0), potem wygrały w Chrudimiu 2:0, ale przed przerwą reprezentacyjną zaskakująco przegrały u siebie 1:2 z Varnsdorfem, ostatnią wówczas drużyną F:NL. Drużyna zazwyczaj pozostaje bez większych wzmocnień z pierwszoligowego zespołu, choć Ševčík, który latem przeniósł się z Brna do Sparty, rozpoczął dziewięć meczów, ale nie znalazł się w kadrze Priskego.

Na co postawić:

Zbrojovka desperacko potrzebuje zwycięstwa, a jesienią udało im się to w Pradze dzięki dwóm późnym golom na 2:1. Sparta gra odważnie i całkiem skutecznie na wyjeździe (4-2-4, 14:13), więc oba gole mogą paść.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker