Brentford – Liverpool: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasza rada: Brentford – Liverpool: 2

17.02.2024 13:30

Brentford zaskoczyło wygraną z Wolverhampton w ostatniej kolejce i powiększyło swoją przewagę nad strefą spadkową do sześciu punktów po drugim zwycięstwie w ostatnich czterech kolejkach. Liverpool również świętował wygraną, pokonując Burnley 3-1 i nadal prowadzi w lidze dwoma punktami.

Nadzieje Brentford na walkę o spadek są szczególnie wzmocnione powrotem Ivana Toneya, który strzelił już trzy gole w swoich czterech dotychczasowych meczach. Jednak przeciwko liderom tabeli również nie będzie łatwo, o czym świadczy fakt, że Brentford pokonał tutaj tylko West Ham (1-1-4) z pierwszej dziesiątki.

Liverpool w tym sezonie nie przejmuje się tym, gdzie gra, przegrywając na wyjeździe tylko z Tottenhamem i Arsenalem (6-4-2). Liderom tabeli najwyraźniej nie brakuje strzelca Salaha, ponieważ wygrali sześć z ośmiu meczów pod jego nieobecność, strzelając 22 gole. Ponadto do składu powrócił obrońca Andy Robertson.

Na co postawić:

Liverpool wygrał trzy z pięciu dotychczasowych meczów w Premier League (3-1-1), ale żadnego w Brentford. Trener Klopp będzie chciał jednak pożegnać się z tytułem w tym sezonie, a obecna pozycja obu drużyn mówi jasno: goście nie stracą tu punktów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker