Wolverhampton – Brentford: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
21 Widoki

Nasza rada: Wolverhampton – Brentford: 1

10.02.2024 16:00

Wielki sukces odnieśli w ostatniej kolejce piłkarze Wolves, którzy wygrali 4:2 na terenie Chelsea i zastąpili ich na 10. miejscu. Brentford, które przegrało z Manchesterem City 1:3, pozostaje pięć pozycji niżej i z zaledwie trzypunktową przewagą w strefie spadkowej.

Po raz pierwszy od 1979 roku Wolverhampton zdołało wygrać na terenie Chelsea i nic dziwnego, że było z tego tyle chwały. Matheus Cunha stał się wówczas dopiero czwartym zawodnikiem w historii, który zdobył hat-tricka na Stamford Bridge w koszulce przeciwnika, dołączając do grona takich sław jak Kanu, Aguero czy Van Persie. Wszystko to potwierdza, że ofensywnie nastawione Wilki rozgrywają zupełnie inny sezon niż ten, do którego przywykliśmy.

Oprócz kolejnej porażki, kibice Brentford musieli przetrawić fakt, że trener Frank potwierdził ostatnio, że klub liczy się z letnim odejściem pomocnika Toneya, który był przedmiotem wielu spekulacji w styczniu. Przyjezdnym nie pozostaje więc nic innego, jak mieć nadzieję, że wiosną będzie on w najlepszej dyspozycji, a jego bramki pomogą uratować klub, do którego mają obecnie trzy punkty przewagi.

Na co postawić:

Wolves wygrali trzy z ostatnich pięciu spotkań, strzelając co najmniej trzy bramki w czterech z nich, co miało miejsce w pierwszym meczu z Brentford (4-1). Goście nie są w formie nawet po powrocie Toneya i przegrają na Molineux.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker