Włochy – Japonia: 1

PLbookmaker
30 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza rada: Włochy – Japonia: 1

30.04.2024 19:30

We włoskim Bolzano trwa preludium do majowego święta hokeja na lodzie w Czechach, czyli Mistrzostw Świata Dywizji I.A w hokeju na lodzie, z których dwie drużyny zakwalifikują się do elitarnego grona na Mistrzostwa Świata w 2025 roku.

Włochy pokonały Rumunię 6-1 w meczu otwarcia i miały niesamowitą przewagę w grze i strzałach (55-20) przed wypełnioną po brzegi halą w Bolzano. Potwierdziło się, że Włosi przywieźli na swój domowy turniej bardzo dobry skład pełen doświadczonych zawodników, w tym nie tylko graczy z ICEHL, która jest wspólną ligą Włoch, Austrii, Słowenii i Węgier, ale także z niemieckiej ekstraklasy, Słowacji, Szwajcarii i Szwecji.

Włosi również będą faworytami meczu z Japończykami i za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry będą chcieli zgarnąć tylko trzy punkty. Będą jednak musieli zmierzyć się z defensywnym stylem przeciwników i ich kontratakami. Jednak te kontrataki i ogólna ofensywa Japonii w tym turnieju są w dużej mierze dotknięte brakiem Yushiro Hirano, najlepszego japońskiego hokeisty, który gra w niższych ligach hokejowych (ECHL i AHL) w Stanach Zjednoczonych.

Na co postawić:

Włochy mają nieporównywalnie lepszy skład, któremu Japończycy mogą dorównać tylko dzięki zaangażowaniu i poświęceniu. Dla Japończyków są jednak zupełnie inne mecze, na których mogą się skoncentrować, a Włochom uda się odnieść drugie zwycięstwo w turnieju.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker