Lecce – Hellas Verona: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
16 Widoki

Nasza rada: Lecce – Hellas Werona: 1

10.03.2024 12:30

Remis 1:1 z Frosinone zakończył trzymeczową passę porażek Lecce, które rozpoczyna tę rundę na 13. miejscu, ale z zaledwie dwupunktową przewagą nad strefą spadkową. Verona, która udaje się na południe na kolejny kluczowy mecz, wydostała się z niej ostatnim razem po zwycięstwie 1-0 nad Sassuolo.

Lecce wraca do domu, gdzie w tym sezonie radziło sobie bardzo dobrze. Ich rekord został nieco zepsuty przez ostatnie mecze z silnymi drużynami, a gospodarze kolejno mierzyli się z Juventusem, Fiorentiną i Interem, od których zdobyli łącznie dziewięć bramek. Mimo to udało im się zgarnąć trzy punkty, pokonując Fiorentinę (2-1).

Tego samego nie można powiedzieć o występie Verony na terenie rywali. Choć goście nie są jedną z dwóch drużyn, które w tym sezonie nie wygrały ani razu na wyjeździe, to udało im się to ostatnio w pierwszej wyjazdowej kolejce, a w 13 kolejnych spotkaniach punktowali zaledwie trzykrotnie (0-3-10). Tylko Salernitana (osiem) zdobyła mniej niż dziewięć goli na wyjeździe.

Na co postawić:

Lecce dobrze radzi sobie u siebie, co mogą potwierdzić tacy faworyci jak Lazio (2:1), Fiorentina (2:1), Bologna (1:1) czy AC Milan (2:2).

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker