Wielka Brytania – Dania: Dania/+4,5 gola

PLbookmaker
17 maja, 2024
14 Widoki

Nasz typ: Wielka Brytania – Dania: Dania/+4,5 gola

17.05.2024 16:20

Wielka Brytania nie może już dłużej czekać na mistrzostwa świata i musi dać z siebie wszystko w następnym meczu. Po zwycięstwie Austrii nad Finlandią jasne jest, że ewentualna wygrana Brytyjczyków nad Austriakami nie wystarczy do obrony miejsca w elitarnej dywizji Mistrzostw Świata. Jeśli chcą mieć szansę na utrzymanie, muszą wygrać z Norwegią lub Danią.

W piątkowym meczu z Duńczykami spróbują więc zagrać aktywny, ofensywny hokej, by podsycić swoje nadzieje na kluczowe zwycięstwo. Trzy lata temu pokazali już, że potrafią pokonać Duńczyków. Wtedy udało im się wywalczyć remis w regulaminowym czasie gry i niewiele zabrakło im do zwycięstwa.

Dania wykorzysta aktywność Brytyjczyków do wyprowadzania zabójczych kontrataków, z którymi nie poradzi sobie brytyjska obrona. Chociaż na papierze Duńczycy nie mają tak silnego składu jak w poprzednich latach, udało im się sprawić Czechom wiele kłopotów i pokonać Austrię 5-1, a Austriacy byli sensacją praskiej grupy Mistrzostw Świata.

Na co postawić:

Duńczycy są papierowymi faworytami meczu Wielka Brytania-Dania, ponieważ mają lepszą ligę i lepszy ogólny skład w turnieju niż ich przeciwnicy, którzy zanotowali przerażający rekord 2:15 w trzech meczach. Dania wygra i strzeli co najmniej pięć bramek.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker