21 kwietnia, 2024
30 Widoki

Nasza wskazówka: Walencja – Almería: 1

03.02.2024 14:00

Porażka 0:2 z Atlético Madryt w ostatniej kolejce przerwała passę czterech ligowych zwycięstw z rzędu Valencii. Mimo to, mogą być zadowoleni z dotychczasowego sezonu na Mestalla. „Nietoperze” plasują się w górnej połowie tabeli, cztery punkty za szóstą pozycją w pucharze. Jest to zauważalna poprawa w stosunku do poprzedniego sezonu, w którym Valencia do ostatniej kolejki walczyła o zbawienie.

Z drugiej strony, Almería, która w poprzednim sezonie uniknęła spadku dzięki jednemu punktowi (17. miejsce), kontynuuje swoje mizerne występy. Wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie (0-6-16) i dlatego nie jest zaskoczeniem, że zajmuje ostatnie miejsce. W ostatniej kolejce Almería gościła Alavés i przegrała z nimi różnicą klas (0-3).

Na co stawiać:

Valencia w ostatnich tygodniach spisywała się bardzo dobrze, z kolei Almería to beniaminek rozgrywek, który kroczy od porażki do porażki. Tym samym drużyna trenera Barajasa będzie zdecydowanym faworytem u siebie. Numer jeden.