Vsetín – Zlín: zwycięzca serii Zlín

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Vsetín – Zlín: zwycięzca serii Zlín

02.04.2024 17:30

Historia się powtarza. Po roku w finale pierwszej ligi hokejowej ponownie dojdzie do prestiżowych i atrakcyjnych derbów Wołoszczyzny, które w zeszłym roku Zlin wygrał 4:2.

Barany prześlizgnęły się do ćwierćfinału w ostatniej rundzie sezonu zasadniczego i to samo zrobiły w tym roku. Obie serie musiały rozpocząć się na lodzie przeciwnika, Prostějov został wyeliminowany 3:0, Litoměřice zostały pokonane 4:3, a awans kosztował ich wiele nerwów i wyczerpujących podróży na północ Czech, które musieli odbyć trzykrotnie. W każdym razie Zlín dzielnie poradził sobie z końcówką, odprawił obu litomerickich szermierzy z zerem (2:0, 4:0) i wyraźnie zdeklasował Calixtines. Pozytywne jest to, że w przeciwieństwie do zeszłorocznych playoffów, tegoroczne są wolne od kontuzji.

Vsetín wszedł do playoffów z drugiego miejsca, podobnie jak w zeszłym roku i przegrał tylko jeden mecz zarówno z Přerovem, jak i Jihlavą. Mimo to półfinały były trudniejsze niż wskazuje na to końcowy wynik. Dukla była więcej niż równorzędnym przeciwnikiem, a Vsetín musiał podziękować przede wszystkim swojemu bramkarzowi Żukowowi, który był najlepszym zawodnikiem serii.

W zeszłym roku Vsetín wygrał trzy z czterech meczów między nimi w sezonie zasadniczym, w tym roku rywale zamienili się wynikami, a Zlín był bardziej skuteczny (2:4, 5:4, 2:1 sn, 4:3). Jan Srdínko, mistrz ekstraligi z Vsetínem, który przejął Barany przed drugimi derbami sezonu, ma w nich 100% rekord.

Na co postawić:

Papierowym faworytem serii jest Vsetín, który zaczyna u siebie. Drużyna gospodarzy to drużyna gospodarzy, ale nie wygrała żadnego z dwóch poprzednich finałów. Zlín pokazał w zeszłym roku, że potrafi podkręcić tempo w playoffach. Biorąc pod uwagę asymetrię kursów, zakład na zwycięstwo Baranów ma niezaprzeczalną wartość.

Zaufanie:

5/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker