Verona – Sassuolo: Sassuolo strzela gola w 1. połowie.

21 kwietnia, 2024
27 Widoki

Nasze przewidywania: Verona – Sassuolo: Sassuolo strzeli gola w 1. połowie.

03.03.2024 12:30

Trzy punkty w ostatnich sześciu meczach (0-3-3) sprawiają, że Verona wciąż znajduje się na krawędzi spadku, choć tę rundę rozpoczyna poza strefą spadkową, ale tylko dzięki zdobyczom punktowym. Jej miejsce zajęło Sassuolo, które w połowie tygodnia doznało dotkliwej porażki 1-6 z Napoli.

Verona ostatni raz wygrała w połowie stycznia i wciąż jest jednym z gorących kandydatów do spadku. Klub sprzedał prawie wszystkie swoje gwiazdy w styczniu i wisi nad nim groźba bankructwa, ale trener Baroni i nowi zawodnicy nie poddają się. Kluczowy mecz ratunkowy z Sassuolo pokaże jednak, w jakiej formie jest Verona.

Sassuolo nie pomogła szybko strzelona bramka dająca prowadzenie w meczu z Napoli. Początek spotkań nie jest problemem, o czym świadczy 15 bramek zdobytych w pierwszych 30 minutach gry, czym przed tą kolejką mogły pochwalić się tylko Bologna, Inter czy Fiorentina. Neroverdim nie pomogła jednak jak dotąd zmiana trenera i ponieśli szóstą porażkę w ostatnich siedmiu meczach (0-1-6), a ich pobyt w najwyższej klasie rozgrywkowej zaczyna nabierać rumieńców.

Na co postawić:

Jeśli jest jedna rzecz, w której Sassuolo jest dobre w tym roku, to są to otwierające mecze. Jako pierwsi strzelili gola 11 razy, z czego siedem w pierwszych 15 minutach. Pomijając fakt, że nikt w lidze nie strzelił więcej niż 15 goli w pierwszych pół godzinach gry, Neroverdi zdobyli bramkę przed 30. minutą gry w trzech kolejnych meczach.