Vancouver – Edmonton: ponad 7,5 kary dwuminutowej

11 maja, 2024
23 Widoki

Nasz typ: Vancouver – Edmonton: ponad 7,5 dwuminutowych kar

11.05.2024 04:07

Każdy drugi mecz w serii jest bardziej nerwowy niż pierwszy. Zwłaszcza jeśli pierwszy mecz kończy się klęską lub sensacyjnym zwrotem akcji. Widzieliśmy to w serii Floryda-Boston i Dallas-Colorado.

W kanadyjskiej serii pomiędzy Vancouver i Edmonton przedwczoraj wszystko sprowadzało się do oczekiwanego zwycięstwa faworyzowanych Oilers, którzy prowadzili 4-1 w 34. minucie. Vancouver miało jednak świetny finisz i odwróciło losy spotkania w trzeciej tercji, strzelając trzy gole i doprowadzając do stanu 5:4.

Teraz czas zakasać rękawy. Drugi mecz będzie o wiele bardziej intensywny, ponieważ już teraz walczą o dość luksusowe prowadzenie 2-0 dla Canucks. Edmonton, jedna z najlepiej zmontowanych drużyn w tym sezonie, nie może sobie na to pozwolić. Spodziewajmy się więcej walki, więcej zaciętych pojedynków pozycyjnych przed siatką. Spodziewaj się, że sędziowie będą bardziej skłonni do wymknięcia im gry z rąk.

Na co postawić:

Osiem kar dwuminutowych jest prawdziwych. Wystarczy, że zawodnicy dwa razy zejdą z boiska za brutalne zagrania, a połowa zakładu zostanie postawiona. Śruby zostaną dziś dokręcone, a gra stanie się trudniejsza.