Vancouver – Edmonton: 2

PLbookmaker
8 maja, 2024
14 Widoki

Nasz typ: Vancouver – Edmonton: 2

09.05.2024 04:07

Najbardziej oglądana seria drugiej rundy playoffów NHL rozpoczyna się w Kanadzie. Vancouver pokazało swoją siłę w pierwszej rundzie przeciwko nieustępliwej obronie Nashville i wygrało 4-2.

Edmonton następnie jechało na fali swoich największych gwiazd. Connor McDavid, Zach Hyman i Leon Draisaitl podnieśli swoją grę na wyższy poziom i pomogli pokonać Los Angeles 4-1 w przewadze. Gra w przewadze Oilers zadziałała. Ich bramkarz Stuart Skinner błyszczał szczególnie w końcówce serii. Edmonton nie miał problemu z defensywnym podejściem Kings. Byli w stanie przejść do uczciwego hokeja i wygrali czwarty mecz niewielką przewagą 1-0.

Jak na razie Canucks mają dwa znaki zapytania. Ich największa gwiazda, Elias Pettersson, wciąż poszukuje siebie i wygląda na to, że nie jest do końca pewny siebie. W bramce Vancouver jest dwóch kontuzjowanych bramkarzy – gwiazda Thatcher Demko i rezerwowy Casey DeSmith. W ostatnich dwóch meczach serii z Nashville, trzyosobowy Arturs Shilovs był fantastyczny, ale pytanie brzmi, jak poradzi sobie z jedną z najlepszych ofensyw na świecie?

Na co postawić:

Edmonton powinno pokazać swoją siłę. Vancouver ma więcej znaków zapytania niż pewniaków. Oilers wygrają pierwszy mecz.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker