Trinec – Sparta: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza rada: Trinec – Sparta: 1

11.04.2024 17:00

Półfinałowa seria pomiędzy Trinec i Spartą wyglądała na jednostronną, ale wyeliminowanie aktualnego mistrza nie jest łatwym zadaniem.

Stalownicy przegrywali już 0:3, ale pokazali wielką odporność psychiczną i doświadczenie, które zdobyli w ostatnich latach podczas playoffów, a po dwóch zwycięstwach z rzędu znów jest dramat. Trinec przystępuje do szóstego meczu w lepszym nastroju niż Sparta, pomimo zagrożenia eliminacją. Zespół jest na fali i pewny siebie po dwóch zwycięstwach. Zespół będzie miał przewagę własnego boiska, co zmusi graczy do ponownego ogromnego poświęcenia, w którym przewyższą Spartę. Goście muszą radzić sobie bez swojego kapitana Řepíka, co jest zauważalne.

Praski klub chciałby jak najszybciej zakończyć serię, dlatego nie zamierza niczego lekceważyć. Drużyna przeniosła się do Trinca w środę drogą lotniczą, aby zaoszczędzić jak najwięcej energii. Nie byłoby zaskoczeniem rotowanie składem, a Kořenář dostałby szansę w bramce. Sparta była bardziej aktywna w większości meczów półfinałowych, ale drużynę nęka niedokładność w wykończeniu i duża liczba zablokowanych strzałów. Co więcej, zawodnicy mają nieprzyjemne podejrzenie, że mogą przegrać „wygraną” serię, co wywiera na nich presję. Zeszłoroczna eliminacja przez Trzyniec z pewnością jest gdzieś z tyłu głowy.

Na co postawić:

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Trzyniec jest obecnie w lepszym nastroju, a dzięki „całkowitemu zaangażowaniu” będą w stanie poradzić sobie z meczem numer sześć u siebie. Ponadto Kacetl miał świetny start, ponieważ jego procent oszczędności w dwóch zwycięstwach wyniósł 94%, co jest absolutną ekstrawagancją.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker