Pliskova Ka. – Kudermetova P.: Pliskova Ka./+17,5 gemów

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
14 Widoki

Nasza wskazówka: Pliskova Ka. – Kudermetova P.: Pliskova Ka./+17,5 gemów

15.04.2024 17:00

Karolina Pliskova miała niezwykle mocny luty. Wygrała turniej w Cluj, następnie dotarła do półfinału w Doha i ósmej rundy w Dubaju. Swoim występem pokazała, że w wieku 32 lat nadal nie można jej spisywać na straty, mimo że w poprzednich miesiącach nie grała idealnego tenisa. Następnie zakończyła w pierwszej rundzie dwa duże amerykańskie turnieje w Indian Wells i Miami, ale już wtedy wykazywała oznaki zmęczenia.

Teraz, po ponad trzech tygodniach przerwy, wraca na korty i w tym tygodniu zagra na kortach ziemnych w Rouen we Francji. Chociaż korty ziemne nigdy nie były najmocniejszą nawierzchnią czeskiej tenisistki, otrzymała ona całkiem niezłe losowanie na swój pierwszy mecz na tej nawierzchni w tym sezonie. Zmierzy się z Poliną Kudermetovą, 181. zawodniczką na świecie.

Dwudziestoletnia Kudermetova w tym sezonie występowała głównie w turniejach ITF lub WTA 125, czyli odpowiednikach męskich challengerów. W porównaniu z Pliskovą ma tę przewagę, że rozegrała już turniej na kortach ziemnych w Antalyi, gdzie dotarła do ćwierćfinału, oraz turniej kwalifikacyjny w Rouen w ten weekend.

Na co postawić:

Jakościowo nie można zbytnio porównywać Pliskovej z Kudermetovą. Jedyna wspomniana wada Pliskovej na kortach ziemnych może działać na korzyść Rosjanki. Jednak Pliskova będzie w stanie to przezwyciężyć i wywalczyć sobie drogę do ósmej rundy, nawet jeśli nie będzie to najszybszy mecz. Zalecam dodanie liczby rozegranych meczów.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker