Trinec – Czeskie Budziejowice: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
15 Widoki

Nasza wskazówka: Trinec – Czeskie Budziejowice: 1

18.03.2024 17:00

Hokeiści z Trzyńca weszli w ćwierćfinałową serię playoff przeciwko Czeskim Budziejowicom na dobrej stopie. Po niedzielnym zwycięstwie u siebie 2:0 objęli prowadzenie. I powinni powiększyć tę przewagę, zanim wyruszą w drogę na początku nowego tygodnia.

W meczu otwarcia w Trincu drużyna czekała na bramkę do 44. minuty, kiedy Richard Nedomlel otworzył wynik. Andrej Nestrašil dołożył bramkę na pięć sekund przed końcem. Marek Mazanec zanotował czyste konto, łapiąc wszystkie 22 strzały z Czeskich Budziejowic.

Trzyniec jest zdecydowanym faworytem tej serii. Hegemon ostatnich sezonów chce zdobyć swój piąty tytuł z rzędu. Ostatni z nich wywalczył w zeszłym roku nawet w rundzie wstępnej. Tegoroczny sezon zasadniczy był znacznie lepszy dla Steelers, którzy zakończyli go na trzecim miejscu. W porównaniu do szóstego Motoru, który w rundzie wstępnej zremisował z Karlovymi Varami, zdobyli o 16 punktów więcej.

Ślązacy byli szczególnie mocni u siebie, gdzie byli nawet drugą najlepszą drużyną w całej ekstralidze. W 2024 roku nigdy nie przegrali meczu w przytulnej WERK Arenie. Dzięki inauguracyjnemu triumfowi nad Czeskimi Budziejowicami, drużyna z Trzyńca przedłużyła swoją domową passę zwycięstw do jedenastu meczów.

Na co postawić:

Trinec jest niepokonany w swojej hali od ćwierć roku. Z przewagą na plecach podopieczni trenera Motáka przystąpią do poniedziałkowego meczu w lepszym nastroju niż ich przeciwnik. Grozi im bowiem wywiezienie na południe Czech dwupunktowego deficytu. I właściwie nikogo by to nie zdziwiło. Obrońca tytułu potwierdzi swoją jakość i zrobi decydujący krok w kierunku półfinału.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker