Czeskie Budziejowice – Karlowe Wary: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasza wskazówka: Czeskie Budziejowice – Karlowe Wary: 1

06.03.2024 17:30

W środę rozpoczyna się runda wstępna rozgrywek Ekstraligi. W jednej z czterech trzymeczowych serii zwycięstw zmierzą się faworyzowane Czeskie Budziejowice i Karlowe Wary, które postarają się sprawić niespodziankę.

Czeskie Budziejowice nie zakończyły sezonu zasadniczego na plusie, ponosząc w ostatniej kolejce sromotną porażkę 2:7 z Pardubicami. W przeciwnym razie mogą być zadowoleni z wyników ostatnich dwóch tygodni, ponieważ udało im się wygrać trzy razy z rzędu przed tą nieprzyjemną porażką. Podczas tej passy pokonali również Karlowe Wary 3:0.

Choć Energetycy mieli bardzo dobrą końcówkę sezonu zasadniczego, pokonując Spartę 5:1 i Kladno 4:1, to ich wyniki w poprzednich tygodniach były fatalne. Od końca stycznia rozegrali trzynaście kolejek i aż dziesięciokrotnie schodzili z lodu pokonani. To główny powód, dla którego Karlowe Wary zajęły jedenaste miejsce w tabeli Ekstraligi i muszą zagrać z faworyzowanymi Budziejowicami, które uplasowały się na szóstej pozycji.

Na co postawić:

Podczas gdy w pierwszej połowie sezonu Karlowe Wary zdołały dwukrotnie pokonać Czeskie Budziejowice, gdy zbliżał się koniec sezonu zasadniczego i drużyny wchodziły na wyższy poziom rozgrywek, Czeskie Budziejowice wygrały dwukrotnie 3:0 (raz u siebie, raz na wyjeździe). Tendencja ta utrzyma się na początku serii, a Budějovice obejmą prowadzenie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker