Torino – Salernitana: Torino wygrywa z czystym kontem

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasze przewidywania: Torino – Salernitana: Torino wygra z czystym kontem

04.02.2024 12:30

Zwycięstwo 2:1 na terenie borykającego się z problemami Cagliari było pierwszym z serii czterech meczów ze słabszymi na papierze przeciwnikami, które Turyńczycy powinni bezwzględnie opanować w dążeniu do włączenia się do walki o europejskie puchary. Drugim w serii będzie przyjazd zajmującej obecnie ostatnie miejsce Salernitany.

Trener Ivan Juric nie krył zadowolenia po meczu na Sardynii, stwierdzając, że kiedyś Torino po prostu nie potrafiło wygrywać tych trudnych pojedynków za wszelką cenę. Teraz, choć wygrali po raz pierwszy od dwóch kolejek (Genoa 0-0, Napoli 3-0), zakończyli weekend na 10. miejscu, ale tylko pięć punktów przewagi nad czwartą Atalantą!

Salernitana strzeliła w tym sezonie tylko siedem goli poza domem, co jest zgodne z ich rekordem w tych meczach (1-2-7). W poprzednich czterech meczach na wyjeździe udało się co prawda odnieść niespodziewane zwycięstwo, ale miało ono miejsce na terenie podobnie zagrożonej Werony (1-0), podczas gdy w pozostałych trzech meczach z Napoli, Atalantą i Fiorentiną goście strzelali łącznie dziewięć razy.

Na co postawić:

Torino wyraźnie musi wygrać ten mecz i potwierdzić, że są już drużyną pucharową. Obecna forma czterech zwycięstw z ostatnich pięciu spotkań u siebie (4-1-0) powinna im pomóc. Można postawić na to, że Torino wygra z czystym kontem; na przykład jego znakomita defensywa (19G) straciła tylko raz w pierwszej połowie, czym może pochwalić się tylko lider ligi Inter.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker