Atalanta – Verona: Atalanta wygrywa z czystym kontem

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Atalanta – Verona: Atalanta wygrywa z czystym kontem

15.04.2024 20:45

Atalanta nie zdołała wygrać na terenie zagrożonego spadkiem Cagliari, gdzie przegrała 1:2 i straciła szansę na powiększenie przewagi na szóstym miejscu. Równie słabo poradziła sobie Verona, która przegrała z Genoą i w ostatnich trzech kolejkach nie zdobyła ani jednego punktu.

Atalanta wygrała tylko jeden z ostatnich sześciu meczów w krajowych rozgrywkach (1-2-3) i choć był to mecz na stadionie silnego Napoli, to jest to żałośnie mało. W efekcie Bergamaschi wypadli z rywalizacji o Ligę Mistrzów i skupiają się na utrzymaniu szóstej pozycji. Przeciwko Veronie trenerowi Gasperiniemu zabraknie wypatroszonych De Roona i Zappacosty.

Przegrana z Genoą sprawiła, że Verona spadła na ostatnie bezpieczne miejsce, ale z zaledwie jednym punktem przewagi nad strefą spadkową. Verona kończy sezon pod presją finansową, co znalazło odzwierciedlenie w zimowej wyprzedaży większości podstawowych zawodników, a problemy te zaczynają być widoczne. Na wyjazdach przegrali dziesięć z 16 meczów w tym sezonie (2-4-10).

Na co postawić:

Drużyna gospodarzy może nie jest w idealnej formie, ale potrafi ogrywać słabszych przeciwników na swoim stadionie. Atalanta wygrała wszystkie osiem dotychczasowych meczów u siebie z drużynami z drugiej połowy tabeli i w siedmiu z nich zachowała czyste konto.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker