Szwajcaria – Finlandia: 2

PLbookmaker
3 maja, 2024
15 Widoki

Nasza rada: Szwajcaria – Finlandia: 2

04.05.2024 12:00

Ostatnim przystankiem Euro Hockey Tour w Brnie będzie sobotni mecz pomiędzy Szwajcarią i Finlandią. Finowie są nieznacznymi faworytami meczu, pokonując gospodarzy 4:1, a bramki zdobyło czterech różnych zawodników – Vili Saarijarvi, Arttu Hyry, Oliver Kapanen i Jere Innala.

W pierwszym meczu z Czechami Finowie wprowadzili dwa z czterech planowanych wzmocnień z NHL. Choć możliwe jest, że Finlandia doda jeszcze kilka gwiazd przed Mistrzostwami Świata, ogromna siła mistrzów świata i mistrzów olimpijskich z 2022 roku jest już widoczna. Będą chcieli to potwierdzić w meczu ze Szwajcarią.

Szwajcarzy zabezpieczyli już pięciu swoich rodaków z NHL na Mistrzostwa Świata. Siegenthaler, Hischier i Kurashev rozpoczęli mecz ze Szwecją, z którą Szwajcaria przegrała 1:2, ale podobnie jak Finlandia i inne drużyny, przyzwyczajenie się do szerokiego lodowiska zajmie im trochę czasu. A ponieważ Szwajcarzy przegrali wszystkie mecze EHT z Finlandią bez swoich podstawowych zawodników NHL, czeka ich kolejny bardzo trudny mecz ze względu na wspomnianą potrzebę aklimatyzacji.

Na co postawić:

Finlandia od dawna stosuje system, w który nie muszą znacząco ingerować filary NHL, dlatego regularnie odnoszą sukcesy na Mistrzostwach Świata. Finlandia może pokonać Szwajcarów po raz czwarty w sezonie.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker