Chicago – NY Rangers: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasz typ: Chicago – NY Rangers: 2

10.02.2024 02:37

Rangersi przed przerwą All-Star nie grali wielkiego hokeja, ale tuż przed wyjazdem na wakacje rozgromili Ottawę 7-2, a późniejszy ponad tydzień wolnego bardzo im pomógł. Po powrocie na meczową karuzelę, Riders byli w stanie obronić i przepchnąć zarówno Colorado, jak i Tampę, co było bardzo cennymi zwycięstwami nad mocnymi przeciwnikami.

W takim składzie i przyzwoitej formie Rangers mogą teraz oczekiwać meczu na świeżym powietrzu w Chicago, gdzie zagrają przeciwko jednej z najsłabszych drużyn w NHL i mogą spróbować powalczyć o czwarte zwycięstwo z rzędu.

W Chicago nadal brakuje Connora Bedarda, ale jest on tylko jednym z wielu, którzy są na długoterminowej rezerwie. Jakby skład Chicago nie był już wystarczająco słaby, wielu zawodników, którzy mieli być filarami drużyny, jest kontuzjowanych. Blackhawks przegrali pięć spotkań z rzędu i zdołali wygrać tylko dwa razy w ostatnich dziesięciu meczach.

Na co postawić:

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami miało miejsce w styczniu i Rangersi wygrali dość komfortowo 4-1 u siebie. Biorąc pod uwagę ich obecną formę, jest wysoce prawdopodobne, że powtórzą ten wynik i wywiozą do domu zwycięstwo z Illinois. Net 2.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker