Szwajcaria – Czechy: Czechy/+3,5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
22 Widoki

Nasz typ: Szwajcaria – Czechy: Czechy/+3,5 gola

11.02.2024 12:00

Hokejowa reprezentacja Czech po raz pierwszy w sezonie przegrała z Finlandią w trwającym Beijer Hockey Games i w niedzielę postara się odwrócić losy porażki przynajmniej w meczu ze Szwajcarią. Jest już pewne, że podopieczni trenera Rulíka zajmą co najwyżej trzecie miejsce w tym turnieju Euro Hockey Tour, ale tylko wtedy, gdy uda im się pokonać wspomnianych Szwajcarów.

Choć Czesi przegrali 1:4 ze Szwecją i 2:4 z Finlandią, to w kolejnym meczu uchodzą za faworytów. Choć turniej w Szwecji nie układa się po ich myśli, to niestety Szwajcaria ma w EHT lekką przewagę liczebną. Drużyna z Kraju Krzyża Helweckiego przegrała wszystkie osiem rozegranych spotkań i do tej pory zdobyła tylko dwa punkty za remisy w regulaminowym czasie gry.

Jeśli chodzi o występ Szwajcarii na Beijer Hockey Games, po porażce 2:4 z Finlandią na inaugurację przyszła porażka ze Szwedami, z którymi drużyna trenera Patricka Fischera przegrała 2:5.

Na co postawić:

Radim Rulík nie przywiózł do Szwecji najsilniejszego składu, ale jego umiejętności powinny wystarczyć na Szwajcarię. Szwajcarzy również nie mają najlepszego składu w Europie, a wyniki to potwierdzają. Zwycięstwo czeskiej drużyny można łączyć z liczbą strzelonych bramek.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker