Svitolina E. – Pliskova Ka.: zwyciężczyni Svitolina/więcej niż 18,5 gema w meczu

PLbookmaker
27 maja, 2024
14 Widoki

Nasz typ: Svitolina E. – Pliskova Ka.: zwyciężczyni Svitolina/więcej niż 18,5 gema w meczu

27.05.2024 16:15

Marzenia Karoliny Pliskovej o Wielkim Szlemie powoli gasną, zwłaszcza na Roland Garros jej szanse są praktycznie zerowe.

Co prawda w 2017 roku zagrała w półfinale French Open, ale był to wyjątek, po którym tylko dwa razy dotarła do 3. rundy, a z pozostałych dziewięciu imprez odpadała najpóźniej w 2. rundzie. W tym roku jej oczekiwania są minimalne i to nie tylko z powodu surowego losowania. Jej heroiczna lutowa passa jedenastu zwycięstw, zwieńczona triumfem w turnieju w Cluj, została przerwana przez kontuzję kostki, która utrudniała jej grę. Od czasu powrotu ma pasywny bilans 1-3, wygrywając tylko jeden z trzech pojedynków na glinie z Rosjanką Kudermietiewą.

Spośród czeskich tenisistek otrzymała najtrudniejsze losowanie pierwszej rundy Rolanda Garrosa w postaci numeru 15 turnieju Eleny Svitoliny. Ukrainka nigdy nie przegrała swojego pierwszego meczu w Paryżu, czterokrotnie docierając do ćwierćfinału, w tym w zeszłym roku. Faktem jest jednak, że ona również nie jest w olśniewającej formie, w próbie generalnej French Open przegrała w drugiej rundzie w Starsburgu z reprezentantką gospodarzy Burelovą w trzech setach, z którą Pliskova również odpadła w trzech setach rundę wcześniej.

Na co postawić:

Karolina ma nieco lepszy bilans (5-4), ale poprzednie cztery mecze wygrała Ukrainka, co nie do końca ma znaczenie, bo ostatni mecz był pięć lat temu. Pliskova może ugryźć, nie odda meczu za darmo, ale Svitolina będzie się cieszyć na koniec, a mecz potrwa łącznie 20 meczów.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker