Stephens S. – Shnaider D.: 2

PLbookmaker
3 lipca, 2024
12 Widoki

Nasz wybór: Stephens S. – Shnaider D.: 2

03.07.2024 14:00

W 2013 roku Sloane Stephens dotarła aż do ćwierćfinału Wimbledonu i była uważana za niebezpieczną zawodniczkę na kortach trawiastych. Ale gdzie są zeszłoroczne śniegi? Trzydziestojednoletnia Amerykanka w ostatnich sezonach nie radziła sobie najlepiej na trawie, a w rundzie otwarcia tegorocznego Wimbledonu miała szczęście w losowaniu, gdy grała z Francuzką Elsą Jacquemot. O tym, że Stephens nie jest fanką turniejów trawiastych świadczy kanarek, jakiego doznała tydzień temu w Eastbourne od Emmy Raducanu.

Co innego 20-letnia Diana Shnaider. Okazuje się, że trawa może być bardzo korzystna dla tej młodej zawodniczki. W końcu wygrała próbę generalną w Bad Homburg, była w ćwierćfinale w Birmingham, a w rundzie otwarcia w All England Club pokonała czeską snajperkę Karolinę Pliskovą w trzech setach i nawet nieco senny występ wystarczył na Šnajderovą. Z pewnością nie pokazała wszystkiego, co ma w sobie, dlatego w zeszłym tygodniu wygrała swój pierwszy turniej na trawie. Jestem pewien, że zmęczenie szybką podróżą z Niemiec dało o sobie znać. Ale teraz jest wypoczęta i ponownie zaaklimatyzowana, co pokaże na korcie.

Na co postawić:

Shnaider należy do pokolenia zawodniczek, które zaczynają wywierać coraz większy wpływ na tor WTA. W starciu drugiej rundy Wimbledonu znajdzie receptę na wyeliminowanie Sloane Stephens z turnieju singlowego.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker