Stephens S. – Kasatkina D.: ponad 20,5 gema

21 kwietnia, 2024
33 Widoki

Nasz typ: Stephens S. – Kasatkina D.: ponad 20,5 gema

11.03.2024 20:00

W Indian Wells w trzeciej rundzie dojdzie do bardzo interesującego pojedynku pomiędzy Sloane Stephens i Darią Kasatkiną. Żadna z tenisistek nie jest obecnie w najlepszej formie, poniosły kilka zaskakujących porażek, ale obie łączy fakt, że bardzo dobrze weszły w amerykański 1000.

Podczas gdy Kasatkina miała wolny los w pierwszej rundzie, a następnie pokonała Oceane Dodin w dwóch setach, Stephens pokonała Mayar Sharif i Soranę Cirsteę bez straty seta. W pojedynku z Cirsteą była papierowym underdogiem, ale udało jej się osiągnąć znakomity wynik.

Na co postawić:

Mecze Stephens i Kasatkiny rozstrzygną się w trzech setach. Tak było w dwóch ostatnich pojedynkach obu zawodniczek, przy czym ostatni raz grały ze sobą w tym roku na Australian Open, gdzie Amerykanka wygrała 4:6, 6:3, 6:3.