Sparta – Pilzno: Birmančević V. strzelił bramkę – TAK

PLbookmaker
26 maja, 2024
9 Widoki

Nasza rada: Sparta – Pilzno: Birmančević V. strzeli bramkę – TAK

26.05.2024 16:00

Ostatnia kolejka FORTUNA:LIGA nie może już zmienić faktu, że Sparta zdobyła tytuł mistrzowski, a w środę dołożyła do tego mistrzostwo MOL Cup. Stadion Letná Letná będzie miejscem świętowania, mecz jest beznadziejnie wyprzedany.

Z drugiej strony nie oznacza to automatycznie, że Sparta wygra w niedzielę, wręcz przeciwnie. Strata punktu jest bezpośrednio oferowana, Pilzno zdołało już pokonać Spartę w zeszłym roku (1:0) w swoim ostatnim meczu w Letnej. Świętowanie dubletu może zdecydowanie wpłynąć na wyniki Letnej, Pilzno to zespół, który może ograć praską drużynę. Trener Viktorii Miroslav Koubek będzie chciał odnieść sukces, jego drużyna, choć rozczarowana, będzie fizycznie w 100% gotowa.

W każdym razie Sparta postawiła sobie jeszcze jeden cel na ostatni mecz sezonu, a jest nim, jeśli to możliwe, doprowadzenie jednego z duetu Kuchta (17) – Birmančević (16) do korony króla strzelców. Šulc (18) z Pilzna jest na pierwszym miejscu, ale będzie musiał zrobić sobie przerwę po zawieszeniu. Następnie powalczą ze słowiańskim tandemem Chytil (16) – Jurečka (17).

Jan Kuchta jest nieco bliżej trofeum, ale według dostępnych zdjęć jest jednym z głównych motorów celebracji, szanse na zdobycie przez niego bramki nie są aż tak cenne. Z drugiej strony, Veljko Birmančević, który przyznał, że nie pije alkoholu i będzie fizycznie gotowy, może strzelić gola. Serbski pomocnik jest wyraźnie najlepszym graczem w lidze, oprócz świetnej techniki wyróżnia się również swoim funduszem fizycznym, który jest niewyczerpany nawet pod koniec sezonu. Birmančević ma również wielką motywację do walki o wyjazd na Euro, otrzymał już zaproszenie do szerszego składu. Innym motywem jest ewentualny transfer za granicę, co nie jest nierealne, biorąc pod uwagę jego fantastyczne liczby.

Na co postawić:

Birmancević jest w tym sezonie w życiowej formie, strzelając gole we wszystkich rozgrywkach, od ligi po europejskie puchary. Strzelił gola przeciwko Pilznu i w środowym finale, a jego motywacją, oprócz nominacji do Mistrzostw Europy, jest korona króla strzelców.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

20BETPostaw na 20bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker