Juventus – Genoa: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Juventus – Genoa: 1

17.03.2024 12:30

Remis u siebie z Atalantą (2:2) był szóstym w ostatnich siedmiu meczach, w których Juventus nie zdołał wygrać i tym samym stracił drugie miejsce. Genoa poniosła drugą porażkę z rzędu, gdy w emocjonującym meczu u siebie uległa Monzie (2:3), a jej nadzieje na zajęcie miejsca w górnej połowie tabeli znacznie zmalały.

Kibice jasno wyrazili swoje niezadowolenie z występu Juventusu, a trener Allegri narzekał, że w niektórych momentach potrzebowali większego wsparcia ze strony stadionu. Gospodarze będą teraz mieli nadzieję, że uratuje ich powrót najlepszego strzelca Vlahovica, który ostatnio wyróżniał się z powodu kartek, ale brak rozgrywającego Rabiota nadal okazuje się kluczowy. Ale defensywa również nie gra w idealnym nastroju, strzelając gola w czterech meczach u siebie z rzędu po raz pierwszy od prawie dwóch lat.

Genoa ma przed sobą drugi z rzędu wyjazdowy mecz z silnym przeciwnikiem, gdyż poprzedni przegrała 1-2 z Interem po dzielnej walce. Podopieczni Alberto Gilardino zdołali w tym sezonie zdobyć 13 punktów na wyjeździe (3-4-7) i z pewnością w niektórych przypadkach mogło być lepiej. Na terenie drużyn z górnej połówki tabeli byli jednak stosunkowo skuteczni (1-1-2).

Na co postawić:

Juventus wygrał tylko raz u siebie w ostatnich czterech meczach (1-2-1), ale wcześniej miał tutaj passę pięciu zwycięstw z rzędu. Następnie zmierzą się z Genoą, którą pokonali tutaj trzy razy z rzędu w rozgrywkach ligowych.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

IVIBETPostaw na Ivibet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!!
Autor PLbookmaker