Serbia – Anglia: Zwycięzca Anglia/mniej niż 3.5 gola w meczu

PLbookmaker
16 czerwca, 2024
15 Widoki

Nasz typ: Serbia – Anglia: zwycięzca Anglia/mniej niż 3.5 gola w meczu

16.06.2024 21:00

Anglia miała szczęście, że wylosowała grupę eliminacyjną i rozpocznie Euro meczem z drużyną, która nie potrafi grać na wielkich turniejach.

Serbia zakwalifikowała się do Euro dopiero po raz piąty w swojej niepodległej historii, a na trzech mundialach zawsze kończyła rozgrywki w fazie grupowej. Jakby drużyna była zadowolona z awansu do turnieju, inna teoria niepowodzeń Serbii mówi, że gracze nie potrafią zbudować sprawnego zespołu na długoterminowych imprezach. Niezależnie od tego, która z tych opcji ma zastosowanie, Serbia również nie będzie się liczyć w Niemczech.

W kwalifikacjach dwukrotnie przegrała z Węgrami, dwukrotnie zremisowała z Bułgarią i pokonała tylko Czarnogórę i Litwę. Nierówne występy towarzyszyły Serbom również w tegorocznych przygotowaniach, wygrywając 3-0 ze Szwecją w próbie generalnej, ale wcześniej przegrali 1-2 z Austrią, 0-4 z Rosją, a w międzyczasie pokonali Cypr 1-0. Drużyna jest mocno uzależniona od atakującego trójzębu Tadić, Milinković-Savić, Mitrović, Vlahović ma pozycję jokera, a także skrzydłowy Spartans Birmancević.

Trener Anglii Gareth Southgate ma znacznie większy wybór zawodników, więc równie dobrze może zostawić Grealisha czy Rashforda w domu. Atakująca kareta Albionu budzi zasłużony szacunek, żaden uczestnik Euro nie ma tylu utalentowanych ofensywnych graczy, to nie przypadek, że w składzie jest dziewięciu napastników. Najwięcej uwagi poświęca się pomocnikowi Bellinghamowi, który jednak pod koniec sezonu zmagał się ze spadkiem formy.

Znacznie gorszym problemem jest obrona. Maguire, krytykowany w klubie, ale niezawodny na arenie krajowej, jest kontuzjowany, Stones również nie jest sprawny, a pozostali stoperzy mają minimalne doświadczenie w turniejach najwyższej rangi. Shaw jest jedyną opcją na lewej obronie, ale wiosną nie grał z powodu kontuzji. Wyniki tegorocznych przygotowań również nie napawają optymizmem – tylko jedna wygrana z Bośnią, a domowa próba generalna z Islandią zakończyła się wpadką (0:1).

Na co postawić:

Pomimo wszystkich kłopotów, Anglicy są zdecydowanymi faworytami swojego pierwszego meczu w historii. Broniący tytułu srebrni medaliści wygrają, strzelając maksymalnie trzy gole w meczu. Mecz jest dostępny w BetBuilder.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker