San Jose – NY Islanders: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasz typ: San Jose – NY Islanders: 2

08.03.2024 04:37

20 stycznia do Islanders dołączył nowy trener Patrick Roy i sytuacja uległa znacznej poprawie. Głównym zarzutem poprzedniego trenera Lane’a Lamberta była słaba obrona. Pod jego wodzą oczekiwana liczba bramek zdobytych w grze pięciu na pięciu wynosiła 2,82, a w shorthanded była tragiczna. Strzałów na bramkę było regularnie ponad 35 i gdyby nie świetna obrona, Islanders byliby na dnie tabeli.

Pod wodzą Roya skuteczność strzałów z bliskiej odległości poprawiła się tylko nieznacznie (z 24. na 18.), ale w grze pięciu na pięciu sytuacja poprawiła się do tego stopnia, że Wyspiarze wpuszczają tylko 2,1 oczekiwanego gola na mecz, co jest najlepszym wynikiem w NHL. Świetnie radzą sobie również z przodu. W ostatnich czterech meczach zdobyli 17 bramek, co daje średnią 4,25 na mecz. Jest to segment ostatnich dziesięciu dni, w którym są trzecią najlepszą drużyną ofensywną po Nashville i Kolorado.

Nie chodzi tu o dobrą grę w przewadze czy dominację strzelecką, a bardziej o skuteczność. W tych 4 meczach oddają średnio 28 strzałów na bramkę, co jest raczej średnią ligową. Ale są fantastyczni z tyłu, gdzie pozwalają tylko na średnio 25 strzałów i tutaj jest to trzecia najlepsza wartość. Dziś grają na terenie słabego San Jose, które strzela jedną bramkę za drugą, ale jeszcze częściej przegrywa. Sharks mają deficyt strzelecki 23:37 w ciągu ostatnich dziesięciu dni, najgorszy w NHL.

Na co postawić:

Sharks grają w hokeja i mają straszne dziury w obronie. Ostatnim razem, gdy grają z nadzieją na wynik, jak przeciwko Dallas, to dlatego, że przeciwnik ich nie docenia. Ale walczą ze zorganizowanymi drużynami, a Islanders grają teraz bardzo dobrze systematycznie. Biletem jest czysta dwójka.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker