Pardubice – Hradec Kralove: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasza rada: Pardubice – Hradec Kralove: 1

23.03.2024 17:00

Pardubice potwierdzają rolę faworyta w ćwierćfinałowej serii przeciwko Hradec Králové. Najlepsza drużyna sezonu zasadniczego prowadzi w rozgrywkach 3:1, po dwóch zwycięstwach u siebie zdołała raz wygrać na lodzie rywala. Piąty mecz tej serii zostanie rozegrany ponownie w Pardubicach, gdzie gospodarze spróbują awansować do półfinału.

Ostatnie spotkanie było niezwykle defensywnym widowiskiem. Pardubice potrzebowały tylko jednego gola, strzelonego przez Paulovicia w szóstej minucie, i odniosły skromne zwycięstwo 1:0. Ogólnie rzecz biorąc, mecze w Hradcu były nieco poza trendem wyznaczonym na początku ćwierćfinałów w Pardubicach, kiedy to w obu meczach padło wiele bramek i twardego hokeja, często na przewagi.

Hradec będzie miał w sobotę wyimaginowany nóż na gardle. Jeśli goście nie zdołają wygrać na lodzie w Pardubicach po raz pierwszy od lutego 2022 roku, ich sezon dobiegnie końca. Z tego powodu będą starali się stworzyć presję i grać ofensywnie, aby szybko objąć prowadzenie, ale to również otworzy luki dla kontrataków. A Pardubice, które były najlepszą ofensywną drużyną w lidze w sezonie zasadniczym, potrafią karać takie rzeczy.

Na co postawić:

Pardubice mają szansę zakończyć ćwierćfinałową serię z Hradcem przed własną publicznością. Skorzystają z tej okazji i odniosą w sobotę ważne zwycięstwo, które zapewni im awans do półfinału.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker