Stuttgart – Union Berlin: 1/+1.5 gola

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasz typ: Stuttgart – Union Berlin: 1/+1.5 gola

08.03.2024 20:30

Stuttgart i Union Berlin mają zupełnie inny sezon. Podczas gdy drużyna ze Szwabii przekracza wszelkie oczekiwania i atakuje Ligę Mistrzów, zespół ze stolicy walczy w drugiej połowie tabeli.

Stuttgart doprowadził mecz w Wolfsburgu do zwycięskiego końca (3-2) i po raz drugi w sezonie nie przegrał sześć razy z rzędu na ligowej scenie (5-1-0), umacniając się na trzecim miejscu z czterema punktami za broniącym tytułu Bayernem Monachium, który znajduje się na drugiej pozycji. VfB tylko raz nie wygrało u siebie w Bundeslidze (9-2-1) i może pochwalić się drugim najlepszym atakiem w rozgrywkach (35).

Union Berlin przegrał 0:2 z Borussią Dortmund w zeszłym tygodniu i nie strzelił gola od czterech tygodni (2:2-0), ale pomimo dopiero 14. miejsca, ma przyzwoitą ośmiopunktową przewagę do barażu. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy zdominowali swój poprzedni wyjazdowy mecz ligowy w Hoffenheim (1-0), ale ogólnie rzecz biorąc, nie radzili sobie dobrze na obcych stadionach i tylko dwa razy wrócili z pustymi rękami (2-2-8).

Na co postawić:

Stuttgart potwierdzi swoją dobrą formę i dołoży kolejną wygraną z Unionem Berlin. Po trzech bramkach w ostatnich trzech kolejkach, Serhou Guirassy, drugi najlepszy strzelec ligi (20), ponownie znajdzie się wśród strzelców.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker