Safiullin R. – Munar J.: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
10 Widoki

Nasza wskazówka: Safiullin R. – Munar J.: 2

08.04.2024 13:40

Hiszpan Jaume Munar odpadł z turnieju w Marrakeszu w ósmej rundzie, ale nie oszczędzał sił i awansował do Monte Carlo, gdzie w ten weekend przebrnął przez dwie rundy kwalifikacji i zagra teraz w turnieju głównym inauguracyjnego clay Masters. Hiszpan w lutym zaliczył już tournée po południowoamerykańskich turniejach rozgrywanych na glinie i dotarł do ćwierćfinałów w Cordobie i Santiago. Jego forma na cegle i żwirze w tym sezonie była więcej niż przyzwoita.

W pierwszej rundzie w Monte Carlo Munar zmierzy się z Romanem Safiullinem, o którym można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że szuka turniejów na nawierzchni ziemnej. Gra na tej nawierzchni bardziej z przymusu, raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem.

Safiullin jest przede wszystkim graczem betonowym i bardziej szuka turniejów na twardej nawierzchni. To będzie jego główna słabość w poniedziałkowym meczu z Munarem. A że w tym roku nie radzi sobie najlepiej na swojej ulubionej nawierzchni i jest w słabej formie (od półfinału w Brisbane wygrał tylko dwa mecze, a przegrał siedem), to nie ma przed sobą najlepszych perspektyw.

Na co postawić:

Hiszpan Munar jest graczem kortów ziemnych, co udowodnił grając w europejskich turniejach halowych, zamiast oszczędzać pieniądze na dalekie podróże, więc wahał się wokół wydarzeń w Ameryce Południowej. Safiullin, który jest w słabej formie, nie będzie w stanie mu dorównać w pierwszej rundzie w Monte Carlo. Niższy handicap może być wskazany.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker