Rune H. – Sinner J.: Sinner J. -4,5 gry

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Rune H. – Sinner J.: Sinner J. -4,5 gry

12.04.2024 13:00

Jannik Sinner, który martwił się początkiem glinianej części sezonu, martwił się na darmo. Jak pokazały jego pierwsze mecze na Masters w Monte Carlo, rozwija on swoje umiejętności na kortach betonowych i do tej pory zanotował dwa gładkie zwycięstwa nad Sebastianem Kordą (6:1, 6:2) i Janem-Lennardem Struffem (6:4, 6:2). W tym sezonie poprawił swój rekord do 24 zwycięstw i tylko jednej porażki, którą poniósł w półfinale Masters w Indian Wells przeciwko Carlosowi Alcarazowi.

Zwycięzca trzech turniejów w tym roku zmierzy się z Duńczykiem Holgerem Runem w ćwierćfinale w Monte Carlo. Z drugiej strony, Duńczyk nie jest w idealnej formie. Po odpadnięciu z turnieju w Miami po pierwszym meczu, zdołał odnieść dwa zwycięstwa na swoim ulubionym korcie ziemnym, ale w meczu ósmej rundy z Grigorem Dimitrovem nie zdołał się już pocić, wygrywając dopiero w tiebreaku trzeciego seta. Gra, którą pokazał w poprzednich dwóch rundach, zdecydowanie nie wystarczy na Sinnera w życiowej formie. Nawet Rune wie, że musi poprawić się we wszystkich aspektach swojej gry.

Na co postawić:

Jannik Sinner kontynuuje swoją fenomenalną passę w 2024 r. Świetnie radzi sobie również w clay Masters w Monte Carlo, a Holger Rune nie będzie w stanie go powstrzymać. Sinner wygra handicap.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker