Girona – Granada: Oba týmy dají gól v zápasu: Ano

PLbookmaker
24 maja, 2024
13 Widoki

Náš tip: Girona – Granada: Oba týmy dají gól v zápasu: Ano

24.05.2024 21:00

Historická sezona skončí pro Gironu třetím místem, ať už závěrečný duel s Granadou dopadne jakkoli. Ani hostům už o nic nejde – devatenácté či poslední dvacáté místo bude tak jako tak znamenat sestup do druhé ligy.

Střetávají se mužstva z opačných pólů tabulky, které dělí 57 bodů. To silnější z nich navíc hraje doma. Girona na svém stadionu v tomto ročníku zapsala suverénní bilanci 14-2-2, naopak Granada jako jediný tým ligy venku nevyhrála ani jeden zápas (0-3-15). Ve prospěch domácích hraje i bilance z předchozích utkání – Girona Granadu porazila ve dvou ze třech klání (4:2, 2:0, 1:2).

Na co vsadit:  

Oba týmy mohou hrát bez zbytečného stresu, což nahrává ofenzivněji laděnému duelu. Ten byl k vidění i v prvním střetnutí této sezony (4:2). Girona má navíc ve svém středu druhého nejlepšího střelce soutěže Dovbyka (21), který je sám o sobě zárukou gólů, a celkově se pyšní druhým nejproduktivnějším útokem (78). Alespoň jednou by se při své prvoligové rozlučce mohla prosadit i Granada, neboť defenziva Girony rozhodně není nepřekonatelná (46). Dobrým východiskem proto může být sázka na to, že oba týmy dají gól.

Důvěra:  

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker