Raducanu E. – Mertens E.: Raducanu E. -2,5 meczu

PLbookmaker
4 lipca, 2024
10 Widoki

Nasz typ: Raducanu E. – Mertens E.: Raducanu E. -2,5 meczu

03.07.2024 17:15

Elise Mertens zakończyła pełną trawiastą część sezonu w tym roku, ale ze słabymi wynikami. Wygrała tylko dwa mecze w trzech turniejach, a w Birmingham i Eastbourne odwołała swoje mecze w niesprzyjających warunkach. Ponadto na Wimbledonie nieznacznie przegrała awans do drugiej rundy z Japonką Nao Hibin. Jej występy w tegorocznym sezonie na trawie są w pewnym stopniu spójne z jej ogólną niezbyt dobrą formą przez cały rok.

W środę jej przeciwniczką w drugiej rundzie Wimbledonu będzie dwudziestojednoletnia Emma Raducanu, która opuściła znaczną część ubiegłego roku po operacjach obu nadgarstków i próbuje w tym roku stopniowo powrócić do pierwszej setki na świecie. Trawiasta część roku była dla niej stosunkowo dobra. W Nottingham dotarła do półfinału, a próbę generalną w Eastbourne zakończyła w ćwierćfinale. W obu turniejach przegrała z późniejszymi mistrzyniami Katie Boulter i Darią Kasatkiną.

Na co postawić:

Raducanu jest w bardzo dobrej formie na trawie i pokazuje, że jako Brytyjka uwielbia tę nawierzchnię. Z drugiej strony Belgijka Mertens szukała siebie przez cały sezon i miała solidne wyniki. Raducanu wygrywa z handicapem.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker