Arsenal – Chelsea: 1

PLbookmaker
23 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasza rada: Arsenal – Chelsea: 1

23.04.2024 21:00

Arsenal Londyn zapomniał o rozczarowaniu związanym z odpadnięciem z Ligi Mistrzów, pokonując w weekend Wolverhampton 2:0 i wracając na szczyt tabeli. Chelsea natomiast nie zdołała awansować do półfinału Pucharu Anglii, przegrywając 0:1 z Manchesterem City na Wembley.

Arsenal wraca do domu, gdzie ostatnio przegrał 0-2 z Aston Villą i po remisie 2-2 z Bayernem, był to drugi mecz u siebie, którego nie udało im się wygrać. Wcześniej jednak wygrał sześć z rzędu i strzelił 18 bramek. Jego rekord w lidze domowej (12-2-2) jest również wymowny, z co najmniej czterema bramkami w połowie meczów.

Chelsea wygrała swój ostatni ligowy mecz z Evertonem 6-0, a wielki Cole Palmer dołożył cztery gole. Uwadze kibiców nie umknęła jednak potyczka przed rzutami karnymi (3:0), którą trener Pochettino skomentował stwierdzeniem, że jego młody zespół musi wyciągnąć wnioski. I to właśnie niedojrzałość zespołu i nieregularne występy najbardziej przeszkadzały The Blues w tym sezonie.

Na co postawić:

Arsenal może wywrzeć presję na swoich najbliższych rywalach w pierwszym meczu tego tygodnia, a biorąc pod uwagę ich mocny rekord domowy, możemy wierzyć, że tak się stanie. Co więcej, Chelsea potwierdziła w weekend, że nie jest jeszcze równym rywalem dla najlepszych.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker