Potapova A. – Pliskova Ka.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasza wskazówka: Potapova A. – Pliskova Ka.: 1

13.02.2024 14:15

Karolina Pliskova rozegra swój szósty mecz w ciągu sześciu dni, wliczając w to siedmiogodzinny lot z Cluj w Rumunii do Doha w Katarze. Chociaż trzydziestojednoletnia czeska tenisistka jest w doskonałej formie, sytuacja nie jest jej na rękę.

Pliskova nie miała dnia wolnego od 8 lutego, kiedy zdobyła swój 17. tytuł halowy w karierze w rumuńskim Cluj i musiała lecieć z Rumunii do Kataru w godzinach nocnych. Mimo to udało jej się zwyciężyć w turnieju w Doha i po ponad dwugodzinnej walce odwróciła wynik swojego poniedziałkowego meczu z rozstawioną z numerem 40 Anną Kalinską.

Jednak we wtorek musi rozegrać mecz drugiej rundy, a tak napięty harmonogram wyraźnie wpłynie na czeską zawodniczkę. Co więcej, po drugiej stronie kortu nie będzie grała zawodniczka o słabym charakterze, ale 34. w rankingu Anastasia Potapova, która grała ćwierćfinały w Brisbane i Linz w tym roku. W pierwszej rundzie dwukrotnie dość gładko pokonała Martinę Trevisanovą 6:4.

Na co postawić:

Choć w normalnych okolicznościach wypadałoby wykorzystać formę Karoliny Pliskovej, nie można zignorować faktu, że będzie grała szósty dzień z rzędu, a do tego czeka ją lot na dystansie 3500 kilometrów. Już w pierwszej rundzie w Doha niemal cudem udało się Czeszce odwrócić wynik meczu z Kalinską. Zmęczenie wciąż narasta i we wtorek będzie to dla Pliskovej zbyt wiele.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker