Polska – Francja: Polska +0,5 okresów wygranych

PLbookmaker
14 maja, 2024
12 Widoki

Nasza rada: Polska – Francja: Polska +0,5 okresów wygranych

14.05.2024 20:20

We wtorkowy wieczór w Ostrawie zmierzą się reprezentacje Polski i Francji w grupie B Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie. Pojedynek dwóch drużyn z dolnej części tabeli może być ostatecznym starciem, które zadecyduje o spadku z elitarnej dywizji.

Polacy wrócili do niej po dwudziestu dwóch latach i w dwóch pierwszych występach pozostawili po sobie bardzo sympatyczne wrażenie. Trzykrotnie prowadzili z ubiegłorocznymi brązowymi medalistami z Łotwy i ostatecznie przegrali z nimi po dogrywce. Następnie, zgodnie z oczekiwaniami, nasi północni sąsiedzi nie sprostali Szwecji, z którą przegrali 1:5. Na niespełna sześć minut przed końcem różnica wynosiła jednak tylko dwa gole.

Francuzi przystąpili do turnieju z porażką 1:3 z Kazachstanem, choć na papierze byli nieznacznymi faworytami. Następnie zremisowali z Łotwą, która podobnie jak Polacy uległa po dogrywce 2:3.

Na co postawić:

Bukmacherzy dość wyraźnie faworyzują Francję, ale Polacy pokazali, że są siłą, z którą trzeba się liczyć w walce o utrzymanie. Francuzi w eliminacjach do mistrzostw przegrali 0:3 ze Słowenią, która w tym roku ledwo wydostała się z niższej dywizji. Polacy prawdopodobnie również nie będą łatwym przeciwnikiem, zwłaszcza w Witkowicach, gdzie ze względu na bliskość granicy mają de facto swoje domowe warunki. Polska powinna wygrać przynajmniej jedną tercję po dobrym kursie.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker