St. Louis – Minnesota: 2

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz pick: St. Louis – Minnesota: 2

2.3.2024

Minnesota zaprezentowała się ostatnio absolutnie haniebnie. To drużyna, która z trudem wygrzebała się z zapaści. Mieli passę, w której wygrali dziesięć z czternastu meczów. Byli na wyciągnięcie ręki od playoffów. A potem zostali zdmuchnięci przez Nashville, 1-6.

Nie ma znaczenia, że Preds grają teraz świetnie, wygrali siedem ostatnich meczów. Minnesota walczy z nimi o ostatnie miejsce w playoffach. Gdyby wygrali, zbliżyliby się do nich na dwa punkty. Tak się nie stało, bo Wild zaprezentowali się absolutnie fatalnie. Niezrozumiałe, skoro był to mecz roku. Mieli dość długą debatę drużynową. Kilka dni dzieli ich od trade deadline i w ciągu najbliższych pięciu dni muszą przekonać generalnego menadżera Billa Guerina, by nie sprzedawał, a kupował.

Dziś grają w St. Louis, którego pokonali trzy razy z rzędu. Powinni mieć do nich zaufanie. I powinni pokazać charakter i odbić się po tragicznej porażce.

Na co postawić:

Wild mają za sobą najgorszą porażkę w sezonie. To zwykle otwiera oczy. Dziś wieczorem powinni pokonać bardzo przeciętne ostatnio St. Louis.

Zaufanie: 7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

BETWINNERPostaw na Betwinner z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker