Pliskova Ka. – Krueger Ashlyn: Pliskova Ka. -2,5 gemów

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
17 Widoki

Nasz typ: Pliskova Ka. – Krueger Ashlyn: Pliskova Ka. -2,5 gemów

20.02.2024 13:00

Karolina Pliskova nie zagrała w swoim półfinałowym meczu z Izą Świątek w zeszłym tygodniu z powodu bólu w dolnej części pleców. Zmęczenie również odegrało dużą rolę w tym posunięciu, ponieważ czeska zawodniczka rozegrała osiem meczów w ciągu ośmiu dni i, jak mówią, miała pełne ręce roboty. Po kilku dniach przerwy, w poniedziałek rozegrała kolejny mecz, tym razem w pierwszej rundzie turnieju 1000 w Dubaju, pokonując Chinkę Shuai Zhang.

Ponieważ Pliskova w ogóle nie zagrała w półfinale w Doha, jej zwycięska passa nie została przerwana i wygrała dziesiąty mecz z rzędu. O jedenastą wygraną spróbuje powalczyć we wtorek, gdy zmierzy się z zaledwie dziewiętnastoletnią Ashlyn Krueger.

Amerykanka pokonała Francuzkę Caroline Garcię w trzech setach w rundzie otwarcia, aby zrehabilitować się za porażkę w Doha, gdzie została wyeliminowana w pierwszej rundzie. Łącznie w tym sezonie wygrała siedem meczów i przegrała sześć. Wygrała jednak zdecydowaną większość swoich meczów w kwalifikacjach (w sumie pięć).

Na co postawić:

Pliskova jest w świetnej formie i do drugiej rundy w Dubaju przystąpi jako faworytka. Biorąc pod uwagę jej występy w ostatnich tygodniach, byłoby wielką niespodzianką, gdyby nie pokonała młodej i niedoświadczonej Amerykanki. Kurs można ładnie zwiększyć poprzez niewielki handicap.

Zaufanie:

8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker