Hibino N. – Williams V.: Dokładny wynik 2:0

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
16 Widoki

Nasza wskazówka: Hibino N. – Williams V.: Dokładny wynik 2:0

07.03.2024 03:00

Po pięciu długich latach lokalna legenda Venus Williams zagra w Indian Wells. Trzydziestotrzyletnia obecnie Amerykanka otrzymała dziką kartę. W pierwszej rundzie zmierzy się z Japonką Nao Hibin.

Starsza z sióstr Williams pojawia się na korcie raczej sporadycznie. W ciągu ostatnich dwóch lat rozegrała łącznie czternaście meczów, wygrywając tylko trzy. Ostatni raz siedmiokrotna mistrzyni Wielkiego Szlema pojawiła się na US Open w sierpniu. Wówczas dwukrotnie przegrała w pierwszej rundzie 1-6 z belgijską kwalifikantką Minnen.

Zdecydowaną faworytką meczu będzie o 14 lat młodsza Hibin, która zajmuje 80. miejsce w rankingu WTA. Do warunków panujących na kalifornijskiej pustyni zdążyła się już przyzwyczaić podczas kwalifikacji, w których pokonała Argentynkę Rierę i Tajwankę Sie. Następnie, na ostatnim turnieju w Dubaju, również zmierzyła się ze wspomnianą Belgijką Minnen w kwalifikacjach i pokonała ją 6-4 i 6-2, co również może być pewnym punktem odniesienia.

Na co postawić:

Dla Williams to pierwszy mecz na żywo po ponad półrocznej przerwie, co jest wyraźnym sygnałem, że jej kariera nieubłaganie zmierza ku końcowi. Chociaż Hibin nie jest strzelcem, powinna wyraźnie skorzystać ze znacznie większego doświadczenia w grze i lepszej kondycji fizycznej w tym przypadku. Będzie po dwóch setach.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

WAZAMBAPostaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker