Pliskova Ka. – Dolehide C.: Pliskova Ka./-23,5 gemów

PLbookmaker
18 czerwca, 2024
13 Widoki

Nasza rada: Pliskova Ka. – Dolehide C.: Pliskova Ka./-23,5 gemów

18.06.2024 12:00

Karolina Pliskova świetnie rozpoczęła trawiastą część sezonu. W Nottingham dotarła do finału, co dodało jej pewności siebie przed kolejnymi turniejami. Problemem może być jednak to, że w sobotę i niedzielę stoczyła trzy ciężkie bitwy w trzech setach, co może wpłynąć na jej kondycję.

Z drugiej strony Pliskova jest niezwykle doświadczoną zawodniczką, która zna swoje ciało i wie jak z nim pracować. Co więcej, los w Birmingham był dla niej dość łaskawy, ponieważ zagra z Amerykanką Caroline Dolehide, która zmaga się w tym sezonie.

Dwudziestopięcioletnia Dolehide, która przegrała finał kwalifikacji w Birmingham i dostała się do turnieju głównego dopiero jako szczęśliwa przegrana, wygrała w tym roku zaledwie osiem meczów, a przegrała piętnaście. Co więcej, nigdy nie była bardzo niebezpieczną zawodniczką na trawie. W końcu od 2021 roku wygrała tylko dwa mecze na tej nawierzchni i przegrała dziewięć.

Na co postawić:

Pliskova będzie musiała walczyć ze zmęczeniem w Birmingham, więc jej występ nie będzie niczym szczególnym. Wystarczy to jednak na Dolehide, która nie czuje się komfortowo na trawie i w tym roku gra znacznie poniżej swoich możliwości. Zwycięstwo Pliskovej można łączyć z liczbą gemów, która nie przekroczy 23.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker