Pittsburgh – Los Angeles: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
19 Widoki

Nasz typ: Pittsburgh – Los Angeles: 1

19.02.2024 00:07

Dziś w Pittsburghu odbędzie się wielka uroczystość. Numer 68 Jaromira Jagra powędruje pod sufit hali, a Jagr oficjalnie pogodzi się ze swoją pierwszą drużyną NHL. Jagr jest w Pittsburghu już od kilku dni i można powiedzieć, że „Jagrmania” naprawdę zapanowała. Czeska legenda spotkała się już z Mario Lemieux na obiedzie i odbyła sesję treningową z obecną drużyną. Gwiazdy Sidney Crosby i Evgeni Malkin zachwycali się faktem, że mogą być na jednym lodzie ze swoimi wzorami do naśladowania. Setki fanów biło mu brawo.

Jagr ma już za sobą kilka innych formalności. Na jednym z bankietów skomentował nawet swoje odejście z drużyny, co wielu kibiców odebrało jako zdradę. Wygląda jednak na to, że wszystko zaiskrzyło i dziś wieczorem w meczu z Los Angeles będzie prawdziwe show. Jagr jest ikoną w Pittsburghu. Może nie tak wielką jak Lemieux czy nawet Crosby, ale zabierze fanów z powrotem do lat 90-tych, kiedy Jagr dominował. Będzie to ogromna motywacja dla obecnych zawodników. Będą obecni na ceremonii.

Amerykanie wiedzą, jak zrobić show i miejmy nadzieję, że dziś będzie to spektakularne i pociągnie drużynę do świetnego występu. Fakt, że Los Angeles jest w drodze, grając drugi dzień z rzędu w podróży i czwarty w ostatnich sześciu, może być również zaletą. Kings będą zmęczeni.

Na co postawić: Crosby weźmie to na siebie. Nie pozwoli, aby cokolwiek zepsuło dzisiejszą noc Jagra. Pittsburgh wykorzysta świetną atmosferę w hali i pokona zmęczonego przeciwnika.

Zaufanie: 8/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

1XBETPostaw na 1xbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker