Ceske Budejovice – Trinec: Mniej niż 1,5 gola w przewadze

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
18 Widoki

Nasze przewidywania: Ceske Budejovice – Trinec: Mniej niż 1,5 gola w przewadze

21.03.2024 17:00

Hokeiści z Trinca nie ochłonęli podczas trzynastodniowej przerwy w rozgrywkach. Zwycięzca ostatnich czterech sezonów ekstraligi po dwóch meczach u siebie prowadzi 2:0 nad Czeskimi Budziejowicami i śmiało zmierza do półfinału.

Czeskie Budziejowice dotarły do ćwierćfinału z rundy wstępnej, którą zakończyły jako szósta drużyna po sezonie zasadniczym. Pokonali Karlovy Vary 3:0, ale w dwóch meczach nie zdobyli bramki. Marek Mazanec wykonuje świetną robotę w bramce Ocelaru, łapiąc wszystkie 54 strzały i nie zdobywając bramki przez prawie 126 minut.

Pod koniec lutego Południowi Czesi zdołali pokonać u siebie Trzyniec 5:2. Poprzednie sześć meczów pomiędzy tymi rywalami było bardzo wyrównanych. Zawsze kończyły się remisem lub zwycięstwem jedną bramką. To są czynniki, od których piłkarze Motoru mogą się odbić. Z wyimaginowanym nożem na boisku mogą zmiażdżyć Ślązaków przed ich kibicami.

Na co postawić:

Oba mecze w Trzyńcu nie tylko przyniosły tylko dwie bramki, ale były też ubogie w wykluczenia. Obie drużyny były do tej pory niezwykle zdyscyplinowane w serii, o czym świadczą tylko cztery kary – po dwie w każdym meczu. I nawet gdyby tym razem na lodzie iskrzyło bardziej, postawienie na maksymalnie jedną grę w przewadze jest idealnym wyborem.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker