Pavel Slowly Snejksi Měsíček – Martin Kocián: 1

PLbookmaker
18 czerwca, 2024
29 Widoki

Nasza wskazówka: Pavel Slowly Snejksi Měsíček – Martin Kocián: 1

22.06.2024 19:50

Nową twarzą w organizacji Clash of The Stars został niegdyś idol dziewczęcych serc Martin Kocián.

Prawdopodobnie najbardziej znana twarz boysbandu Lunetic z lat 90-tych, Kocián ma za sobą trudny okres, w którym przeszedł przez długie uzależnienie od narkotyków i związane z tym długi. W końcu to był główny motyw przystąpienia do nadchodzącego pojedynku ze Snejskim, aby załatać kilka dziur, a częściowo jest to kolejna próba powstrzymania się od głosu.

Martin Kocian nie jest do końca zły pod względem poruszania się, jak pokazał na konferencji prasowej wciąż ma szybkie nogi. Ale to już chyba koniec jego umiejętności walki, hulaszczy tryb życia odcisnął na nim swoje piętno, ogólnie wyglądał bardzo chudo, choć na zdjęciach widać, że przynajmniej na ramionach ma solidną muskulaturę. Będzie to też jego debiut w klatce, co może negatywnie wpłynąć na Kociana przed wyprzedaną halą w Ostrawie, choć ma spore doświadczenie z koncertów, ale wtedy chodziło o jego (zespołu) fanów.

Z drugiej strony Snejks będzie miał publiczność po swojej stronie i będzie cieszył się zwiększoną uwagą. Podobnie jak w poprzednich pojedynkach na COTS, nie będzie na nic niepotrzebnie czekał i jak zwykle rzuci się na swojego przeciwnika. Snejks wyróżnia się zarówno agresją, jak i wytrzymałością, co pokazał w poprzednich pojedynkach z Sajmonosem i Tadeasem Ruzicką. Dzięki Clashowi zaczął regularnie chodzić na siłownię, więc w porównaniu do swojej pierwszej walki w organizacji dysponuje znacznie lepszą fizycznością, choć nadal nie jest to sylwetka atlety.

Na co postawić:

Doświadczenie w ciężkich walkach, naturalna agresja i wola, a także siła przemawiają za młodszym z dwóch fighterów Snejksem. Kocian nie wyglądał idealnie na kilka tygodni przed walką, więc należy mu się numer jeden na bilecie.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

RABONAPostaw na Rabona z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker