Pardubice – Vítkovice: -5,5 bramki

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
23 Widoki

Nasz typ: Pardubice – Vítkovice: -5,5 gola

14.02.2024 18:00

Drużyna gości rozegra piąty mecz w ciągu trzech dni i ponownie zagra na obcym terenie. Po dwóch zwycięstwach w Kladnie podopieczni trenera Trnki spróbują jak to jest grać z przeciwnikiem z przeciwległego bieguna tabeli. Tym razem Vítkovice zmierzą się z przeciwnikiem, przeciwko któremu będą musieli skupić się znacznie bardziej na obronie, ponieważ siła ofensywna lidera tabeli jest inna niż w ostatnim Kladnie. Przyjezdni znajdą się pod presją gry, będą na krążku mniej niż w poprzednich meczach, na co zawodnicy muszą przestawić swoje głowy. Częściowym atutem drużyny jest solidna dyscyplina, ale muszą to udowodnić na środku, bo Pardubice mają najlepszą grę w przewadze w rozgrywkach.

Zawodnicy ze Wschodu nadal realizują swój cel, jakim jest wygranie sezonu zasadniczego. Mają pięć punktów i jeden mecz przewagi nad Spartą. Kluczem do Pucharu Prezesa są przede wszystkim mecze u siebie, gdzie drużyna z żelazną regularnością gromadzi punkty. Radil i spółka również tym razem są faworytami, mimo braku kilku produktywnych zawodników. Pardubice mają jednak szeroką kadrę i brak trzech graczy są w stanie nadrobić, choć ma to pewien wpływ na produktywność. Oprócz Sedlaka i Kauta pod znakiem zapytania stoi występ Čerešňáka, który nie zagrał w ostatnim meczu z Pilznem. W każdym razie Pardubice prowadzą w wielu statystykach w całej ekstraklasie i przystępują do meczu w roli faworyta.

Na co postawić:

Oba zespoły mogą liczyć na solidną grę w defensywie, co potwierdziły w ostatnich dwóch spotkaniach, w których padły tylko dwie bramki (2:0, 2:1p), podobnego scenariusza można spodziewać się tym razem, zwycięstwa Pardubic i mniejszej ilości bramek w meczu.

Zaufanie:

6/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker