Kudermetova V. – Krejcikova B.: 1

PLbookmaker
21 kwietnia, 2024
20 Widoki

Nasza wskazówka: Kudermetova V. – Krejcikova B.: 1

15.04.2024 19:45

Barbora Krejcikova od dwóch miesięcy nie gra w tenisa. Czeska tenisistka najpierw została odsunięta na bok z powodu kontuzji pleców, a następnie zachorowała na ciężką grypę i przez kilka tygodni nie była w stanie w ogóle trenować. Jej powrót do treningów był bardzo powolny i Krejcikova stopniowo opuściła pięć turniejów, które były zaplanowane w jej harmonogramie.

Ale w końcu wróciła do gry w halowych zawodach na kortach ziemnych w Stuttgarcie w Niemczech i spróbuje pokazać się w zatłoczonej konkurencji światowej elity, która tradycyjnie zjeżdża na ten turniej. Jednak losowanie w pierwszej rundzie nie sprzyjało tenisistce z Ivancic, ponieważ spotka się z numerem 19 na świecie Veroniką Kudermetovą.

Kuděrmetova nie miała idealnych pierwszych miesięcy sezonu i zebrała więcej porażek niż sukcesów w turniejach. Jednak wraz z przejściem na korty ziemne poczuła się nieco lepiej i udało jej się dotrzeć do pierwszego ćwierćfinału w tym sezonie w Charleston. W Stuttgarcie spróbuje również wykorzystać swój występ na niekonwencjonalnej zielonej glinie.

Na co postawić:

Krejcikova nie radzi sobie zbyt dobrze z Kudermetovą, przegrywając dwa ostatnie mecze w 2022 i 2023 roku. W połączeniu z dużym deficytem treningowym i brakiem praktyki w grze, Krejcikova ma bardzo twardy orzech do zgryzienia. Kudermetova będzie walczyć.

Zaufanie:

7/10

Zalecany bukmacher dla tego zakładu:

22BETPostaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Autor PLbookmaker